Strony internetowe - wdrażanie WordPressa, copywriting, pozycjonowanie

Aby rozpocząć działalność w Internecie potrzebne są trzy rzeczy: strona internetowa, domena (czyli jej adres w sieci) oraz hosting (czyli miejsce na serwerze, gdzie zostałaby wgrana i skąd będzie wyświetlana). Pomijam tu te rodzaje działalności, które ze względu na specyfikę branży, ograniczają się do działalności w mediach społecznościowych.

Strona TerazDomena.pl umożliwia rejestrację (oraz odnowienie) domeny internetowej. Szczegółowe informacje jak to zrobić oraz jakie czynności można wykonać na domenach, znajdują się na dedykowanych podstronach. Zajmujemy się także wdrażaniem serwisów opartych na WordPressie, czyli uruchamianiem stron internetowych, które umożliwiają w prosty sposób edycję informacji, dodawanie zdjęć, rozbudowę o kolejne podstrony oraz wpisy, czy prowadzenie firmowego bloga, na którym będziecie mogli informować swoich Klientów o nowościach w ofercie czy też ciekawostkach z rynku, na którym działacie.

Świadczymy również usługi copywriterskie i optymalizujemy strony internetowe, czyli przygotowujemy lub modyfikujemy treści stronach www z jednej strony pod punktem ich czytelności oraz przejrzystego zaprezentowania oferty, a z drugiej - pod punktem pozycjonowania na wybrane słowa kluczowe. Optymalizujemy również strony pod względem programistycznym. Jest to element niezbędny do jej prawidłowego indeksowania w wyszukiwarkach internetowych, a w konsekwencji odnajdywalności strony przez potencjalnych Klientów.

Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron internetowych, czyli takim zoptymalizowaniem strony oraz jej promocji w sieci, aby znalazła się ona jak najwyżej w wynikach wyszukiwania np. google.pl na zlecone przez Państwa frazy kluczowe, czyli zwroty po wpisaniu których w okno wyszukiwarki, strona ma się pojawiać na jak najwyższych pozycjach. Pozycjonowanie jest alternatywą dla kampanii Google Ads, która umożliwia wyświetlanie się strony wysoko w wynikach wyszukiwarki za dużo wyższe stawki i tylko w okresie, na jaki wystarczają wpłacone kwoty. Pozycjonowanie jest usługą tańszą, bardziej stabilną, ale na efekty podjętych działań trzeba dłużej poczekać.

Z naszą ofertą optymalizacji strony, usług copywriterskich oraz pozycjonowania, możecie się Państwo zapoznać po przesłaniu zapytania na adres: biuro@terazdomena.pl. Nie zamieszczamy ogólnego cennika, gdyż są to usługi zindywidualizowane (ze względu na różną strukturę stron, oczekiwania co do treści i ich ilości, konkurencyjność fraz zlecanych do pozycjonowania, preferowane sposoby rozliczenia usług, itd.), zatem szczegółowe, niezobowiązujące oferty przygotowujemy w odpowiedzi na skonkretyzowane zapytania.