OpisUsługaCena
ceny netto (bez VAT)

Odnowienie do dnia

Opłata abonamentowa dla tej usługi jest wyliczana w następujący sposób: jeżeli domena .pl ma zostać odnowiona na 30 dni to koszt odnowienia będzie wynosił 30 x 0,40zł = 12 zł.

.pl + IDN0,40 zł

Opłata abonamentowa dla tej usługi jest wyliczana w następujący sposób: jeżeli domena funkcjonalna .pl ma zostać odnowiona na 30 dni to koszt odnowienia będzie wynosił 30 x 0,35 zł = 10,50 zł

.pl funkcjonalna + IDN0,35 zł

Opłata abonamentowa dla tej usługi jest wyliczana w następujący sposób: jeżeli domena regionalna .pl ma zostać odnowiona na 30 dni to koszt odnowienia będzie wynosił 30 x 0,20zł = 6 zł.

.pl regionalna + IDN0,20 zł

Opcja na domenę

Usługa dotyczy tylko domen polskich. Jest zakładana na okres 3 lat. Rejestracja opcji dla wszystkich domen obsługiwanych przez NASK wynosi 49 zł, natomiast odnowienie opcji na kolejny okres - 60 zł.

domeny polskie49 zł / 60 zł

Cesja domeny

Dla domen .be oraz .lu cesja domeny przedłuża ważność domeny o rok i wiąże się z koniecznością wniesienia opłaty. Cesja domeny .fr jest płatna a procedura nie przedłuża ważności domeny o 1 rok. Cesje domen .co.uk, .org.uk i .me.uk muszą być zgłaszane przez Abonenta w rejestrze domen .uk i kosztują 10 GBP netto. Cesje domen .es są darmowe natomiast procedura musi być zgłaszana przez Abonenta bezpośrednio w rejestrze domen .ES.

.be50 zł
.lu130 zł